Blog

lindner

Temiz odalar ( CleanRoom ), laboratuarlar ve ameliyathaneler için GMP standartlarında; en yüksek derecede teknik kapasite ve uzmanlık ile Almanya’ da üretilen; tavan, duvar, zemin uygulamaları için modüler panel sistemler ve interlock özellikli sızdırmaz kapı sistemleri, interlock özellikli aktif veya pasif passbox ürünlerini projelendirme ve kurulum aşamasından, teslimat sonrası bakım hizmetlerine kadar sağlamaktadır.

shadow
shadow
shadow

Analiz ve Danışmanlık

Mevcut koşulların ve müşterilerinin isteklerini analiz ederek farklı çözümleri ayrıntılı danışmanlık hizmeti ile projelendirmektedir.

Planlama & Uygulama

Tasarım ve uygulamanın planlanma aşamasında çok iyi eğitilmiş yüksek tecrübeye sahip proje yöneticileri ve saha mühendisleri gözetiminde, projenin tam yönetimi üstün Alman teknolojisi üretimi ile takip edilmektedir. Temiz odaların veya laboratuvar alanlarının; devreye alınmasının ayrılmaz bir parçası olarak, kalite-validasyon-akreditasyon belgelerinin sağlanmasında destek sunmaktadır.

Eğitim & Bakım

Temiz oda kurulduktan sonra, personel için eğitimlerin verilmesi ve temiz odalarda yeni ekipmanların kurulumu ile entegrasyonununda da destek sunmaktadır. Bakım ve tesis yönetim hizmetleri ile de destek alabilirsiniz.