Blog

hamilton

Hamilton sistemleri; hassas ölçüm cihazları, otomatik sıvı taşıma ( Automated Liquid Handling ) iş istasyonları ( Workstation ) ve DNA / RNA örneklerinin izolasyon işlemlerinin tam otomatik robotik otomasyon iş istasyonu sistemleri ile örnek saklama ve yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde 60 yıllık bir tecrübe ile üretim yapmaktadır. Standart üretilen sistem çözümleri ve ihtiyaca yönelik özel tasarım sistemler ile konusunda uzmanlaşmıştır.

Hamilton laboratuvar uygulama süreçlerini kalite ve esneklik için optimize edilmiştir. Hamilton ürünleri her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacak hızlı teslimat süresi ile iş akışını kapsamlı otomasyon çözümleri sunmaktadır. Hamilton sistemleri İsviçre’ nin Bonaduz bölgesinde üretilmektedir.

Robotik Sistemler

Hamilton Robotik laboratuvar uygulamaları için Liquid Handling Workstations ve laboratuvar otomasyon teknolojilerini sağlar.

Yenilikçi tasarıma odaklanan ürünler ile tam otomatik robotik çözümler için Hamilton’un patentli Liquid Handling teknolojileri bulunmaktadır.

Bunlara ek olarak, laboratuvar uygulamalarına özel çözümler, daha küçük kompakt cihazlar ve sarf malzemeleri sunar.

shadow
shadow

Saklama – Depolama Sistemleri

Laboratuvar uygulamaları öncesinde veya sonrasındaki numunelerin kısa-uzun süreli saklanmaları için ultra-düşük sıcaklıkda, otomatik numune saklama ve yönetim sistemleri sunuyor.

Biobanking ve entegre otomasyon yönetim sistemleri, diğer laboratuvar cihazları ile Hamilton’un çözümlerinin bütünlüğü, esneklik ve güvenilirlik için tasarlanmaktadır.

shadow
shadow

Sarf Malzemeler

Hamilton pipetleme istasyonlarında kullanılan pipet tipleri ve sarf malzemeleri ile hassas pipetleme için % 100 kaliteli ürünler üretmektedir. Hamilton sarf malzemeleri ISO Kalite sistemlerine dayalı ISO Class 8 Temiz Oda da üretilen 14.644 standartları ile ISO 9001 ve ISO 13485 kalite standartlarında üretim yapmaktadır. Hamilton’ un tek kullanımlık ürünlerin tasarımı ve üretimi için yüksek performans standartlarının gereklerine uygun olduğu TÜV Rheinland tarafından onaylanmıştır. Birçok sarf malzeme türünde CE ve IVD şartlarını da karşılamaktadır.

shadow
shadow