Applied Biosystems

abi

Applied Biosystems, Genetik Analiz Çalışmaları için entegre sistemler ve reaktifler, sarf malzemeleri ile laboratuvarlarınızda üstün çözümler sunar.

Applied Biosystems ™ cihazları ve reaktifler dünyanın en iyi bilim adamları tarafından 20 yılı aşkın süredir laboratuvarlarda güvenle kullanılmaktadır.

Gold standart teknoloji kullanımı için Applied Biosystems reaktifleri, sarf malzemeleri ve sistemleri; araştırmacıların, verimlilik, doğruluk ve dizileme uygulamalarında ilk tercihidir.

Applied Biosystems ile Gold Standart teknolojiyi kullanan genetik analizör (DNA Sekans) sistemleri, reaktifleri ve sarf malzemeleri.

Real Time PCR sınırlarının ötesinde, nükleik asit tespiti ve miktar tayini için yeni yaklaşımları Dijital PCR sistemleri ile keşfedin.

Applied Biosystems Quantstudio Real Time PCR cihazları, TaqMan, SYBR ve Green ile güvenilir araştırma sonuçları almanızı sağlar.

Kendini kanıtlamış Applied Biosystems Thermal Cycler cihazları ile güvenilir sonuçlar için PCR enzimleri ve reaktifleri.

TaqMan uygulaması ile dizileme kullanarak Real Time PCR tabanlı yöntemler de dahil olmak üzere genetik varyasyon analizi ve çözümleri.

Error: The video (https://www.youtube.com/watch?v=Fh6keCZ675k) couldn't be embedded.

DNA Tabanlı İnsan HID Çözümleri

İnsan Kimliklendirme İçin Kanıtlanmış Çözümler

H.I.D., Adli Tıp ve Kriminal laboratuvarları için kapsamlı ve valide olmuş ürünleri ile uzman uygulama çözümleri.

StockMarks Genotyping Kit; Genotipleme ürünleri hızlı ve doğru şekilde; atların, köpeklerin, sığırların, ebeveynlik doğrulamalarında Sanger Sekans sisteminde kullanılarak sonuçlandırmada yardımcı olmaktadır.

StockMarks 17-plex için genotiplendirme kiti, International Society Animal Genetic (ISAG) tarafından tavsiye edilen 17 mikrosatellit işaretini içermektedir.